ÇOCUK - BEBEK

Çocuklarınıza bırakacağınız en güzel miras

                   ÇOCUK VE BEBEK FOTOĞRAF ÇEKİMLERİNİZİ BAHÇE TİPİ STUDIOMUS OLAN GARDEN STUDIO'DA YAPTIRABİLİRSİNİZ. SİZİN İÇİN ÖZEL STUDYOMUZDA ONLARIN EN GÜZEL HALLERİNİ FOTOĞRAFLIYORUZ. ONLAR DİLEDİĞİ GİBİ EĞLENİRKEN EN ŞEN KAHKALARINI, MERAKLI BAKIŞLARI VE EN İLKGİNÇ YÜZ İFADELERİNİ GELECEK İÇİN SAKLAMANIZA YARDIMCI OLUYORUZ.

          ÇOCUKLARININ YA DA BEBEKLERİNİN FOTOĞRAFLARINI ÇEKTİRMEK İSTEYEN EBEVEYNLERE ÖNERİMİZ ONLARIN GÜN İÇİNDEKİ EN KEYİFLİ ZAMANLARINI BELİRLEYEREK RANDEVU ALMALARIDIR AYNI ZAMANDA ÇEKİME GELİRKEN ONLARI AİT OYUNCAKLARIN YANLARINDA GETİRMELERİ DE FOTOĞRAFLARA RENK KATACAKTIR. O GÜN ÇOCUĞUNUZA EN ÇOK YAKIŞTIRDIĞINIZ EN SEVDİĞİNİZ KIYARETLERİ GETİREREK ONLARI DA FOTOĞRAFLARDA SAKLAYABİLİRSİNİZ.

          DETAYLAR İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ..

Midle Error: Request for the permission of type 'System.Security.Permissions.SecurityPermission, mscorlib, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089' failed.
at System.Security.CodeAccessSecurityEngine.Check(Object demand, StackCrawlMark& stackMark, Boolean isPermSet)
at System.Security.CodeAccessPermission.Demand()
at System.Reflection.RuntimeConstructorInfo.Invoke(Object obj, BindingFlags invokeAttr, Binder binder, Object[] parameters, CultureInfo culture)
at System.Reflection.MethodBase.Invoke(Object obj, Object[] parameters)
at ASP.pages_aspx.LoadControl(String UserControlPath, Object[] constructorParameters) in c:\vhosts\photoalbum.com.tr\httpdocs\pages.aspx:line 221
at ASP.pages_aspx.ModulEkle() in c:\vhosts\photoalbum.com.tr\httpdocs\pages.aspx:line 301