DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI

En güzel düğünler photo albüm ile sizin olsun

KAYSERİDE VE TÜRKİYEDE İLK KURULAN GÖZLERDEN UZAK DÜĞÜN GÜNÜ İÇİN TASARLANMIŞ BİR BAHÇE TİPİ STUDYODUR. KAYSERİDE DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILIĞININ 1975'DEN BERİ SEÇKİN İSİMLERİNDEN OLAN PHOTO ALBUM AİLESİNİN TECRÜBELERİ İLE HAZIRLANMIŞ BİR FOTOĞRAF STUDYOSUDUR.

STUDYOMUZ DEĞİŞİK SET VE DEKORLARDAN OLUŞMAKTADIR, HER BİR SETİN VE DEKORUN ARASI BİR KAÇ ADIM DENECEK KADAR UFAK MESAFEDİR BU TAMAMEN DÜĞÜN GÜNÜ SİZİN YORULMAMANIZ İÇİN BU ŞEKİLDE TASARLANMIŞTIR. DÜĞÜN GÜNÜ FOTOĞRAF ÇEKTİRMEK İSTEYEN ÇİFTLERİMİZ İÇİN OLDUKÇA İDEAL BİR SEÇİM OLACAĞI GİBİ DÜĞÜN GÜNÜ STRESİNDEN KURTULMALARINI SAĞLAYACAK BİR REHABİLİTE ORTAMIDIR.

SİZ DE ENLERİ YAŞAMAK İÇİN GARDEN STUDYOYU TERCİH EDİN.

Midle Error: Request for the permission of type 'System.Security.Permissions.SecurityPermission, mscorlib, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089' failed.
at System.Security.CodeAccessSecurityEngine.Check(Object demand, StackCrawlMark& stackMark, Boolean isPermSet)
at System.Security.CodeAccessPermission.Demand()
at System.Reflection.RuntimeConstructorInfo.Invoke(Object obj, BindingFlags invokeAttr, Binder binder, Object[] parameters, CultureInfo culture)
at System.Reflection.MethodBase.Invoke(Object obj, Object[] parameters)
at ASP.pages_aspx.LoadControl(String UserControlPath, Object[] constructorParameters) in c:\vhosts\photoalbum.com.tr\httpdocs\pages.aspx:line 221
at ASP.pages_aspx.ModulEkle() in c:\vhosts\photoalbum.com.tr\httpdocs\pages.aspx:line 301